- Swopper Bureaukruk. Gemerkt
- Metalen onderstel, lederen zitting
- Gepatenteerde 3D technologie met gasveer
- Bewegend zitten met stijl - gepatenteerd bureaumeubilair
- Voor een actieve maar comfortabele zithouding. Voorkomt rugklachten
- Afmetingen: hoogte onbelast ca. 520 - 650 mm / hoogte belast ca. 450 - 600 mm
- Veersterkte voor 60 tot max. 120 kg gewicht
- Conditie: Goed met kleine gebruikssporen
- Ophalen in Diepenheim of bezorging op de route Arnhem-Son /Hengelo-Deventer-Apeldoorn-/Amersfoort-Utrecht en directe omgeving
- Geen bezorging buiten Nederland
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €17,95
De verzendkosten naar België bedragen €99,50
Diepenheim, Overijssel, Nederland