- Kaptafel set
- 5 delig
- Art Deco
- Glas
- 1e helft 20e eeuw
- Czechoslowakia
- Bestaand uit 2 x flacon
- 1 x parfumverstuiver
- 1 x opberg flacon
- 1 x kammen bakje
- Conditie goed (parmum verstuiver mist ballon en beschadigd bij de hals)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50