- Antieke schommelstoel
- Met riet gevlochten bekleding
- Thonet - Stijl
- 1e Helft 20e eeuw
- Conditie goed met ouderdom en gebruikssporen
- Het hout is door ouderdom vervormd, niet hinderlijk.
- Foto's maken deel uit van de omschrijving.
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: