- Eigenschap:
- Herkomst: Japan
- Datering: Begin 20e eeuw
- Materiaal: Porselein
- Afmeting: Hoog 31 cm, Ø hals 10 cm en Ø voet 8 cm
- Gewicht: 990 gram en 1120 gram
- SKU: P355
- Let op: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €7,95
De verzendkosten naar België bedragen €10,90
Hoogeveen, Drenthe, Nederland