- Sculptuur glazen zwanenpaar
- Helder met gekleurd, gevuld binnen glas
- Niet gemerkt
- Mooi gedetailleerd
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm: 9x5x9 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50