- Bureaulamp
- Metaal en RVS
- Knik arm
- Vintage bruin
- TL
- Jaren 60 vorige eeuw
- Conditie goed met gebruikssporen
- Afm: 43x48 cm (hxb)
- Doorsnee voet 15 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50