- Kommen set
- Geglazuurd keramiek
- Flora plateel
- Gouda
- Holland
- 1 Grote kom doorsnee 16,5 cm
- 4 x Kleine kom doorsnee 7,8 cm
- Midden 20e eeuw
- Conditie goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50