- Schouwgarnituur
- Geëmailleerd keramiek met messing
- Klok met half en uur slag
- Genummerd 20973
- Klok loopt maar moet schoongemaakt/ afgesteld worden (blijft niet lopen)
- Hamertje slaat maar raakt bel niet (afgesteld)
- Hoogte 55 cm
- 2 vijfvoudige kandelaars
- Gemerkt onderzijde BFK 157
- Hoogte 60 cm
- Eind 19e eeuw/ begin 20e eeuw
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50