- Fraaie dekselvaas
- Delftsblauw aardewerk
- De vaas heeft een mooi decor van blad en bloemmotieven in heldere frisse kleuren
- Gemerkt onderzijde
- Petrus Ragout, Maastricht
- Holland
- 1e Helft 20e eeuw
- Afmeting: hoogte incl. deksel 33 cm, Ø (onderzijde)12 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50