- Grote Vintage Bolvaas
- Dikke bovenrand
- Geglazuurd Aardewerk
- Zandkleur
- Gemerkt onderzijde
- Mobach -Utrecht
- Holland
- 2e Helft 20e eeuw
- Afmeting : hoogte 35 cm, Ø bovenzijde 10 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50