- Opengewerkte fruitmand
- Style delftsblauw
- Bloemmotief
- Niet gemerkt
- Geglazuurd aardewerk
- 2e Helft 20e eeuw
- Afmeting Ø 31,5, Hoogte 18 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50