- Melkkan
- Gemerkt onderzijde
- Robo
- Geglazuurd aardewerk
- Oranje bies met zilverkleurig randje
- 2e Helft 20e eeuw
- Afmeting: hoogte 16 cm, Ø 14 cm
- Conditie goed met zeer lichte ouderdomssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50