- Vaas
- AK Kaiser
- Biscuitporselein met reliëf
- Ontwerp van Michaela Frey
- Vintage jaren 70
- Gemerkt met Kaiser logo en gesigneerd "M. Frey"
- Afm. H: 17 cm x B: 12 cm x D: 8 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50