Object | Tafellamp |
Materiaal | 95 % Tin en glas in lood |
Merk | Fusco |
Model | Dame met kinderen |
Gesigneerd | Gemerkt |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 23x23x48 |
Conditie | Prachtig |
Bijzonderheden | E-14 fitting, 220 V |