Tinnen tafellamp

Object Tafellamp
Materiaal 95 % Tin en glas in lood
Merk Fusco
Model Dame met kinderen
Gesigneerd Gemerkt
Afkomst Engeland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 23x23x48
Conditie Prachtig
Bijzonderheden E-14 fitting, 220 V
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2782
    €65

    8 augustus 2021 20:42
  • Bieder 4858
    €57

    8 augustus 2021 09:34
  • Bieder 2988
    €52

    8 augustus 2021 09:19
  • Bieder 4858
    €49

    6 augustus 2021 17:39
  • Bieder 4858
    €46

    6 augustus 2021 17:37
  • Bieder 4858
    €43

    6 augustus 2021 11:18
  • Bieder 2046
    €40

    6 augustus 2021 11:18
  • Bieder 4858
    €31

    30 juli 2021 11:45
  • Toon overige (1) biedingen
  • Bieder 4918
    €1

    30 juli 2021 10:19

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!