Verrekijker

Object Verrekijker
Materiaal Metaal - glas - kunststof
Merk Prinz
Model 8x30
Gesigneerd Ja
Afkomst Hong kong
Jaartal 20e eeuw
Kleur Zwart
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 16,5x12,5x7
Conditie Goed, met gebruikssporen
  • Inclusief: tas, riem en doppen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4292
    €5

    10 september 2021 23:31

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!