Object | Industriële Bureaulamp |
Merk | Waldmann Leuchten |
Model | ST 308 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Kleur | Grijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 60x32x44 |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |