Object | Coachbord |
Materiaal | Hout |
Merk | Jousport |
Model | Voetbal, opstelling en speeltaktiek |
Gesigneerd | Ja |
Kleur | Groen |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 51,5x93 |
Conditie | Goed met gebruikssporen |