Object | Messenset in Cassette |
Materiaal | Staal en hoorn |
Merk | J. Arnouts Anvers |
Model | Paris |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | België |
Jaartal | Eind 19e eeuw |
Kleur | Blauw (Cassette) |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 24 cm (mes) / 26,2x18x4 cm (cassette) |
Conditie | Goed, met gebruikssporen - cassette heeft wat beschadigingen |