Object | Buste |
Materiaal | Arsin |
Merk | Ifestos |
Model | Hippocrates |
Gesigneerd | onderzijde |
Afkomst | Griekenland |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Kleur | Creme gepatineerd |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 22x8x9 cm |
Bijzonderheden | Vader van de moderne geneeskunde |