Object | Dekschaal |
Merk | Schoonhoven |
Model | Vierkant |
Gesigneerd | Onderzijde |
Afkomst | Holland |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Delfts blauw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 16x16 cm |