Object | Hoge pot met deksel |
Materiaal | Aardewerk/ steen |
Model | Handgemaakt |
Jaartal | Eind 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H 29 cm, Ø 16 cm |
Conditie | Goed met gebruikssporen en krassen (zie foto's) |