Object | Beeldje |
Titel/ naam | Kippen vrouwtje |
Materiaal | Aardewerk |
Kunstenaar | Maria Alfacinna |
Gesigneerd | Gestempeld |
Herkomst | Portugal |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 5,5x16 |