Object | Art Deco Eierstel |
Materiaal | Messing en tin |
Model | 6 Eierdopjes en glazen zout bakje |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 23x18,5 |
Conditie | Ouderdom en gebruikssporen, 1 eierdop is voetje ingescheurd, enkele plekken laat chroom laag los (zie foto's) |