Object | Antieke schaal |
Materiaal | Geglazuurd keramiek |
Merk | Charles Fourmaintraux-Courquin |
Model | Floraal decor |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Frankrijk |
Jaartal | Eind 19e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L 29,5 Ø 25 cm |