- Schitterende Art Nouveau Schenk Kan
- Jugendstil
- Gesigneerd: J.T.B. Jaartal 1905 ( onderzijde)
- Hoogte: 40 cm. Diameter Voet: 12 cm.
- Keramiek en Brons.
- In Perfecte staat
- Goed Sluitend Deksel.
- Prachtige Florale Motieven in Stijl.
- Een Fraai Object in Uw Interieur.
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Groningen, Groningen, Nederland