- Twee Kunstige Muur/Wand Consoles.
- Van de Kunstenaars Gebr. Paridon.
- Maten: 11 bij 11 bij 11 cm.
- Gesigneerd met Jaartal
- Gips/Kunsthars.
- Bosgroen met Gouden Lijst.
- Prachtig voor Beeld of Kaars.
- Zie foto's voor conditie
- Wordt goed verpakt en verzonden met track en trace
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Groningen, Groningen, Nederland