Object | Zeer fraaie, grote prent |
Titel/ naam | getiteld 'Long-billed Curlew - Numenius Longirostris'. Twee wulpen met op de achtergrond de stad Charlston. |
Materiaal | In het papier zijn watermerken zichtbaar: 'G. Schut&Zonen' en 'Andubon'. |
Gesigneerd | Vermelding linksonder: 'Drawn from nature by J.J. Andubon PRS - FLS' |
Nummer | Linksboven: No.47 - Rechtsboven: 'Plate CCXXXI' |
Jaartal | Gedrukt waarschijnlijk tussen 1920 en 1940 |
Herkomst | Vermelding rechtsonder: 'Engraved, Printed & Coloured by R. Havell 1834' |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Afmetingen papier: 100 x 67 cm - prent zelf: 90 x 57cm |
Conditie | goed - zie foto's |