Object | Schaaltje |
Merk | Wedgwood |
Model | Jasperware |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Engeland |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Kleur | Blauw / Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 11x14x2 cm |