Merk | Wedgwood |
Model | Jasperware Egyptisch |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Engeland |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Kleur | Zwart / Terracotta |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 6 cm / H= 8 cm |