Object | Balansweegschaal |
Materiaal | Hout en messing |
Model | Balans met messing schalen |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 40x17,5x64 cm |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Aan de onderzijde gestickerd met "Art Decor München" Op een houten voet met een lade voor gewichten |