Object | Kantonees Kaststel |
Afkomst | China |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Diverse heldere kleuren |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 12 cm hoogte 38,5 cm ( Grootste vaas) |
Conditie | Goed met gebruiker sporen |
Bijzonderheden | Drie grote Chinees porseleinen vazen met figuren, floraal en dieren decor 1 vaas heeft aan de bovenzijde een kleine beschadiging Foto's maken deel uit van de omschrijving |