Object | Kloosterbel |
Materiaal | Brons/Messing |
Model | Rijkelijk versierd met draken en engelen |
Afkomst | Frankrijk |
Jaartal | 1e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Brons |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 51 cm (incl. ketting), B= 18 cm, Ø= 11 cm (bel) |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen, sporen van poetsmiddel |
Bijzonderheden | De bel heeft een mooie heldere klank Inscriptie op de bel: "QUI ME TANGIT VOCEM MEAM AUDIT" / "WIE MIJ AANRAAKT HOORT MIJN STEM" |