Object | PTT Wandtelefoon |
Materiaal | Bakeliet |
Merk | Ericsson |
Model | 1951 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1961 |
Kleur | Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 15,5x22,5x10,5 cm (toestel excl. de hoorn) |
Conditie | Goed, zeer weinig gebruikssporen, werking onbekend |
Bijzonderheden | Ericsson model 1951, datum van uitgifte februari 1961 Foto's maken deel uit van de omschrijving |