Object | Draaitafel |
Materiaal | Kunststof en metaal |
Merk | Marlux |
Model | MX-56 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
Kleur | Grijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 44x35,5x18 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen, kap heeft wat krassen |
Bijzonderheden | Auto return - 33 / 45 toeren |