Object | Speaker-set |
Materiaal | Divers |
Merk | Sony |
Model | SS-A-701 |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Duitsland (Made in Germany) |
Jaartal | Jaren '80/'90 van de 20e eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 24x19x43 cm |
Conditie | Goed met enkele lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Sony 3-weg SS-A-701 120 Watt luidsprekersysteem