Object | Akoestische gitaar |
Materiaal | Hout en metaal |
Merk | Yamaha |
Model | G-60A |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 110x37x10,5 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |