Object | Wandkoffiemolen |
Materiaal | Hout, aardewerk, glas en metaal |
Merk | PeDe |
Model | Handkoffiemolen |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '50 van de 20e eeuw |
Kleur | Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 12,5x30,5x18,5 cm |
Conditie | Goed met enige gebruikssporen |
Bijzonderheden | Wandkoffiemolen merk PeDe (Douwe Egberts) met modern motief op aardewerken voorraadpot met deksel, glazen opvangbakje en metalen maalwerk |