Object | Imari Bord |
Merk | Imari |
Model | Handgeschilderd Bord |
Gesigneerd | Gesigneerd |
Jaartal | 1975 |
Kleur | Zie foto |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 18.cm doorsnee |
Gewicht | Ongeveer 650 gram |
Conditie | Zeer goed |
Bijzonderheden | Prachtig en puntgaaf handgeschilderd porseleinen bord gemaakt door IMARI Het bord dateert uit 1975 en heeft schitterende blauwe en rode tinten - Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |