Object | Handtas |
Materiaal | Leer |
Merk | Mulberry |
Model | Met draaislot en schouderriem, genummerd:729492 |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Verenigd Koninkrijk |
Kleur | Bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 27,5x8x29 (incl. handgreep) |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Een mooie tas die nauwelijks gebruikt lijkt te zijn Inclusief een klein hangslot en twee sleuteltjes |