Object | Spaarpot |
Merk | Pomme Pidou |
Model | Franse Bull Dog |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Frankrijk |
Jaartal | Heden |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 23x9x20,5 cm |