Object | Business- / Laptoptas |
Materiaal | Kwaliteitsleer |
Merk | Tony Perotti |
Model | 4 vakken |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | Tony Perotti |
Afkomst | Italië |
Jaartal | Recent |
Kleur | Bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43,5x11x31 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Mooie leren aktetas met 4 vakken een vak voor een laptop Twee sloten en diverse kleine vakjes Prachtig leer Met de originele stoffen hoes |