Object | Tafelklok |
Materiaal | Metaal |
Merk | Le Castel |
Model | Handbeschilderd en vergulde ornamenten |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Zwitserland |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Rood / Goud |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 14,5x10x23 cm |
Bijzonderheden | Wijzerplaat met romeinse cijfers - Mechanisch uurwerk met slagwerk op de hele en halve uren en een 8 dagen gang |