Object | Theebus |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Makkum |
Model | Vierkant, met floral decor |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | H.V. |
Jaartal | Tweede helft van de 20e eeuw |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 9,5x9,5x14 cm |