Aantal | 4 |
Object | Glazen schalen |
Materiaal | Glas |
Merk | Jena glas |
Model | Pauwoog |
Gesigneerd | Gemerkt |
Ontwerper | Schott Mainz |
Jaartal | Jaren 70 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Doorsnee 14 t/m 20 cm |