Object | Schaal |
Model | Rond met gewelfde rand en bloemmotief |
Gesigneerd | Onderzijde |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Wit met Groentinten |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 31 cm - Hoogte 6,5 cm |