- Waldmann
- Industriële lamp
- Type: ST208
- Te verstellen via 2 scharnierpunten en een balhoofd
- Geschikt als werklamp op machines en bureaulamp
- Materialen: Metaal en kunststof
- 2x 8 watt lampen
- Datering: jaren '60 vorige eeuw
- Afmetingen: hxbxd = ca. 800x320x475 mm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen, enige roest op de chromen arm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50