- Oude Babyweegschaal
- Refa
- Jaren '60 van de vorige eeuw
- Materiaal: gelakt metaal, roestvrijstaal, net van textiel
- Weegt tot 12,5 kg
- Afmetingen: hxbxd = ca. 225x540x370 mm
- Goed met enkele gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €27,50