- Het kavel bestaat uit 4 decoratieve tafelaccessoires:
- 1 ) Karaf met stolp - fraaie bolvorm op voet - kristalglas(?) - deels verguld - mooi floraal decor op de buik - hoogte 20cm - gewicht 360g
- 2) Hengselmandje - rond - glas met mooi gedetailleerd slijpdecor - hoogte 12cm - gewicht 400g
- 3) Bonbonniére - kristalglas - handmade - sierlijke vormgeving met stervormig slijpmotief - hoogte 7,5cm en diameter 12cm - gewicht 230g
- 4) Bord - rond - glas met mooi gedetailleerd slijpdecor - diameter 20 cm - gewicht 365g
- Conditie kavel: uitstekend met minimale gebruikssporen
- Bij meerdere aankopen deze aanbieder geldt in Nederland 1x verzendkosten (max. 10 kg)
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50