- Kavel met 3 Parfumflesjes
- Kristal geslepen / verzilverd /silverplate kopjes
- 1) Design flesje van gedraaid kristal, zware kwaliteit, met zeer fraai vormgegeven verzilverde knop en goed werkend gaaf blaasbalgmechanisme + zuigslangetje - hoogte 14 cm - gewicht: 530g
- 2) Bleikristal gemerkt rond parfumflesje - met silverplate knop - geen blaasbalg, wel zuigslangetje - hoogte 11,5cm - gewicht: 340g
- 3) Kogelvormig Parfumflesje op voet - geslepen kristal - met silverplate knop - geen blaasbalg, wel zuigslangetje - hoogte 12 cm - gewicht: 360g
- Conditie: de kristallen flesjes zijn in zeer goede gave conditie en zeer decoratief; zuigslangetjes aanwezig; 2 flesjes hebben geen blaasbalg
- Bij meerdere aankopen deze aanbieder geldt in Nederland 1x verzendkosten (max. 10 kg)
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50