- Bloempot
- Delfts aardewerk
- Gemerkt GZ
- Model 780
- Afm. H: 12,5 cm x B: 24 cm x D: 14 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- 1 Pootje is gelijmd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50